Bugünkü
Takvim

İnsanlık rüyası

, market sahibi yokken şeker aldı. Parasını kameraya gösterip bıraktı. Örnek davranışıyla herkesin takdirini kazandı

İnsanlık rüyası
Düzce'nin Akçakoca İlçesi'nde yaşayan 13 yaşındaki Rüya Esendağ, geçtiğimiz günlerde evlerinin yakınındaki markete gitti. Ancak içerde işyeri sahibini göremedi. İki tane şeker alan küçük kız, güvenlik kamerasına gösterdiği parayı tezgaha bırakıp, dükkanı terk etti.

İÇİME SİNMEDİ'
Ancak bu durum içine sinmedi. Bir süre sonra şekerleri geri bırakıp, tekrar parasını aldı. Bu sırada markete giren işyeri sahibi , ne yaptığını sordu. da durumu anlattı. Bunun üzerine kamera görüntülerini izleyen İşgören, Esendağ'ın davranışı karşısında duygulandı, küçük çocuğa güzel davranışı nedeniyle teşekkür etti. Rüya Esendağ, "Market sahibini dükkanda göremeyince aldığım şekerleri ve parasını kameraya göstererek kasanın üstüne koydum. Daha sonra içime sinmedi tekrar şekerleri yerine koyarken market sahibi geldi. Herkes senin yaptığını yapmazdı dedi" diye konuştu. Nedim İşgören ise "Çocuklar bizim çiçeğimiz, böyle bir davranışta bulunduğu için ona dükkanımı emanet ederim" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.