Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 06.09.2018 12:41
  • Son Güncelleme: 06.09.2018 12:52

in yanında çalışan çoban 'ya konuştu! 5 işleyen katil zanlısının 3 cinayet daha işlediği ortaya çıktı

yeni sezonda yine başarılı bir şekilde leri çözmeye devam ediyor. 'da 5 cinayet işleyen hakkında yeni gelişmeler var. Mehmet Ali Çayıroğlu'nun telefonunda çıkan görüntüler jandarma ekiplerince incelemeye alındı ve çıkan sonuç in 5 değil 8 kişiyi öldürdüğü yönündeydi. Bugün ise seri katilin yanında çalışan çoban ilk kez Müge Anlı'ya konuştu. İşte Müge Anlı ile Tatlı Sert programından son gelişmeler...

Ordu'nun Akkuş'ta Şeker Köseoğlu adlı kadının öldürülmesiyle başlayan bu akıl almaz cinayet sonrasında bambaşka yerlere gitti. Ünlü televizyoncu Müge Anlı bu cinayeti programında işlerken ilginç bir gelişme yaşandı. Yine Ordu'nun Akkuş ilçesinde iki kişi gasp edildi. Bu olayla ilgili Mehmet Ali Çayıroğlu adlı bir şüpheli gözaltına alındı. Çayıroğlu'nun evinde arama yapan jandarma, çok sayıda silahın yanı sıra 4 adet cep telefonu buldu. Telefonları inceleyen ekipler, birinde Müge Anlı'nın programından bir görüntü buldu. Görüntüde Anlı, Şeker Köseoğlu'nun esrarengiz bir şekilde öldürülmesini araştırıyordu. Jandarma telefonda bulduğu bu görüntüden yola çıkıp, gözaltındaki Mehmet Ali Çayıroğlu'nun, bu cinayetle ilgisinin olabileceğini araştırdı. Önce Şeker Köseoğlu'nun oğlu Recai Köseoğlu'na ulaşan ekipler, zanlının evinde bulunanları ona gösterdi. Recai Bey, zanlının evindeki bir buzağı ve bir tüfeğin annesine ait olduğunu teşhis etti. Bu teşhisin ardından olaylar çorap söküğü gibi çözüldü.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.