Bugünkü
Takvim

Cina'yat'!

fenomeni Sinead McNamara, 87 yaşındaki milyarder ’in yatında ölü bulundu. İpuçları i gösteriyordu. uzmanı “Ceset çok kötü durumdaydı” diye konuştu. Yunan polisi ise yatın ülkeden ayrılamayacağını duyurdu!

Cina'yat'!
Henüz 20 yaşında dünya güzeli bir genç kadındı. 'da paylaştığı fotoğraflarla şöhreti yakaladı. 4 ay önce de gümüş kralı Meksikalı işadamı Alberto Bailleres'in (87) sahibi olduğu "Mayan Queen IV" adlı lüks yatta çalışmaya başladı. 190 milyon dolarlık yat, 'ın Kafelonya Adası limanına demir attı. Yatın kaptanı geçtiğimiz Cuma gecesi güvertede Sinead'ın direğe asılmış cesediyle karşılaştı. Genç kadın ambulans helikopterle Atina'ya kaldırıldı. Ancak kurtarılamadı. Olayı şüpheli bulan savcılık soruşturması açtı. uzmanı "Cesedin durumu çok kötüydü. Bu yüzden annesi ve kızkardeşinin cesedi görmesine izin vermedik" açıklamasını yaptı. Bu ifade akıllarda soru işareti bıraktı. Yunan polisi ise soruşturmanın bitimine kadar yatın ülkeden ayrılmasına izin vermeyeceklerini açıkladı.kalan karakter 1000

Mehdi Mehdi

BEKLEYİN CEHENNEMİ.YAKACAĞIZ.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 05.09.2018 10:48

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.