Bugünkü
Takvim

Şehir askıyası!

Sevgilisi Berfin D.’den ayrılan , çatıya çıktı. kalkıştı. Tüm çabalara rağmen ikna olmadı. Kız arkadaşının yanına gitmesiyle sakinleşen genç, gözaltına alındı. O sırada çevredeki vatandaşlar ise canlı yayın yarışındaydı!

Şehir askıyası!
Kız arkadaşından ayrılan ve çatıya çıkıp kalkışan genç güçlükle ikna edildi. Olayın yaşandığı yer, 'nın Çukurova İlçesi'ydi. Fatih Kaya, sosyal medya üzerinden tanıştığı Berfin D. ile evlenmek istedi. Ancak genç kızın ailesi, Kaya'nın uyuşturucu bağımlısı olması nedeniyle evliliğe izin vermedi. Bunun üzerine Berfin D., ayrılmak istedi. Ancak Kaya, sürekli genç kızı rahatsız etti.

Dün, 10 katlı binanın çatısına çıkarak intihar edeceğini söyledi. Olay yerine giden ekipler, saatlerce dil dökse de bir türlü genci ikna edemedi. Bunun üzerine sevgilisi Berfin'e haber verdi. Genç kız, kısa sürede Kaya'yı ikna etti. Ardından polis eşliğinde evine gitti. Gözaltına alınan Kaya ise polis aracına bindirilirken "Sevdiğim kız için çıktım. Anası da gelse feriştahı da gelse o benden başka kimseyle evlenemez, izin vermem" dedi.Sevgilisini çatıdan inmeye ikna etti


Murat KARAMAN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.