Bugünkü
Takvim

sağda atıyor

sağ tarafta bulunan 44 günlük bebek, ameliyatla sağlığına kavuştu.

Kalbi sağda atıyor
Gaziantep'te 44 gün önce doğan Selim Orhan'ın nin sağda olduğu, kalbinin alt ve üst tarafında da delik olduğu saptandı. Hemen ameliyata alınan 44 günlük bebek, 1 ay yoğun bakımda kaldıktan sonra hayata sarıldı.

Çocuk Sağlığı Uzmanı Dr. Hüseyin Yıldız, bebeğin sağlık durumuyla ilgili şu açıklamaları yaptı: "Bebeğin kalbi şu an sağ tarafta ve burada olmaya devam edecek. Bu şekildeki hastalar, ameliyatlarla yaşar duruma getirilebiliyor. Bu hastamızın ilk basamak ameliyatını yaptık. İlerleyen zamanlarda iki ve üçüncü bir ameliyat da gerekecek."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.