Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 30.07.2018 10:36
  • Son Güncelleme: 30.07.2018 10:51

tercih sonuçları açıklandı! tercih sonuçları nasıl sorgulanır? 2018 LYS tercih sonuçları sorgulama

sınavına giren öğrenciler gözünü LGS tercih ve yerleştirme sonuçlarına çevirmişti. 'den milyonlarca öğrencinin beklediği haber geldi ve LGS tercih ve yerleştirme sonuçları açıklandı. Peki ama LGS tercih sonuçları nasıl sorgulanır? LGS yerleştirme sonuçları nereden sorgulanır? tercih sonuçları nasıl sorgulanır? LYS yerleştirme sonuçları nasıl sorgulanır? LGS tercih sonuçlarını sorgulamak için detaylar haberimizde...

LYS tercih sonuçları açıklandı!

Milyonlarca öğrencinin merakla beklediği LGS tercih sonuçları açıklandı. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) internet sitesi üzerinden yaptığı duyuruca 2018 LGS tercih ve yerleştirme sonuçlarını açıkladığını duyurdu. Peki ama 2018 LGS tercih sonuçları nasıl sorgulanır? 2018 LYS tercih sonuçları nasıl sorgulanır? LGS yerleştirme sonuçları nasıl sorgulanır? LYS yerleştirme sonucu nasıl sorgulanır? İşte 2018 LGS tercih ve yerleştirme sonuçları ile ilgili detaylar...

LGS YERLEŞTİRME SONUÇLARI AÇIKLANDI! LYS YERLEŞTİRME SONUÇLARI AÇIKLANDI

Milli Eğitim Bakanlığı, bir milyonu aşkın öğrencinin heyecanla beklediği liselere yerleştirme sonuçlarını açıkladı. LGS tercih sonuçları hemen buradan sorgulayabilirsiniz.

MEB VE E OKUL İLE LGS TERCİH SONUÇLARI SORGULA! LYS TERCİH SONUÇLARI SORGULA

Milli Eğitim Bakanlığı, (MEB) ile Liseye Geçiş Sınavı yerleştirme sonuçları sorgulama ekranı için doğru yerdesiniz. MEB ve E Okul üzerinden LGS tercih sonuçları ekranına buradan ulaşabilirsiniz.

LGS TERCİH SONUCU İÇİN TIKLAYIN

E-OKUL ÖĞRENCİ GİRİŞİ İÇİN TIKLAYIN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.