Bugünkü
Takvim

Yol arkadaşım

Avusturyalı , ’ta köpeğini kaybetti. İmdadına belediye ekipleri yetişti

Yol arkadaşım
Avusturya'da yaşayan 25 yaşındaki Maria Haas bir ay önce bisikletiyle yola çıktı. Slovenya, Hırvatistan, Sırbistan, Bosna Hersek, Karadağ, Arnavutluk ve Bulgaristan'ı dolaştı. Bir süre önce de Türkiye'ye giriş yaptı. İstanbul gezisinde ise bir sokak köpeği kendisini takip etmeye başladı. Genç kız çok ısındığı köpeği de yanına aldı. Bu şekilde gezmeye başladı. 'ın Alaplı İlçesi'nde ise dün köpeği kayıplara karıştı. Genç kız ise durumu belediyeye anlattı. Ekipler 5 saat sonra köpeği terminalde bulup sahibine ulaştırdı.Köpeğine kavuşmanın sevincini yaşayan Haas, "Türkiye, çok güzel ve insanları çok iyiler" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.