Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 25.06.2018 13:29
  • Son Güncelleme: 25.06.2018 13:38

Kayıp Leyla bulundu mu? valiliğinden açıklama geldi!

nefesini tuttu 81 milyon minik Leyla'dan gelecek haberi bekliyor. 'da, ailesiyle için gittiği dedesinin köyünde kaybolan 4 yaşındaki  için çalışmalar tüm hızıyla devam ederken nden de zaman zaman açıklama geliyor. Binlerce vatandaş internette küçük Leyla'nın bulunup bulunmadığını araştırıyor. Peki minik Leyla bulundu mu? Ağrı valiliği açıkladı...


On gündür kayıp olan minik Leyla Aydemir ile ilgili son dakika açıklaması Ağrı valiliğinden geldi! Ramazan Bayramının birinci günü Ağrı'nın Bezirhane köyüne gelen Leyla Aydemir kapının önünde oynarken kaybolmuş, tüm aramalara rağmen bulunamamıştı. Kaybolduğu günden beri özel ekiplerinde oluştuğu ve yüzlerce vatandaşın aradığı minik Leyla ile ilgili asılsız iddialar ortaya atılmıştı. Seçim günü Leyla için aramaların ara verileceği haberlerine bu sabah Ağrı Valiliği'nden bir açıklama yapılarak cevap verildi. Yapılan açıklamada "Seçim için ara verildiği haberleri gerçeği yansıtmamaktadır" denildi. Minik Leyla Aydemir'e ne oldu? Leyla bulundu mu?

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.