Bugünkü
Takvim

nedeni cehalet

’da cinnet getiren anne, kızlarını katletti. Çocukların dedesi, “Gelinim ne oldum delisi oldu. Nankör. nedeni cehalet. Bir sorunu yoktu” dedi

Cinayetin nedeni cehalet
Psikolojik sorunları olan kadın, cinnet getirdi. Gözünü kırpmadan iki yavrusunu katletti. Çocukların dedesi isyan etti. Olay önceki gün 'da meydana geldi. Lütfiye Alver, kızı Kübra'yı (8) bıçaklayarak, Beren'i (5) ise boğarak öldürdü. Polise giderek teslim oldu. Baba Zekeriya Alver, olayı duyunca büyük şok yaşadı. Kübra ve Beren'in, Karşıyaka Mezarlığı'nda toprağa verileceği öğrenildi. Gözaltına alınan anne Lütfiye Alver, "Yine evde düşünüyordum, nasıl olduğunu anlamadan çocuklarımı öldürdüm" dedi. Torunlarının yasını tutan Adil Alver ise "Gelinim ne oldum delisi oldu. Nankör. Evini görseniz. Oğlum ona süt getirir, kuş sütünü bulur getirir. Cehalettir. Nedeni cehalet. Cahil insandan her şey bekle. Herhangi bir sorunu yok. Ufak bir şizofreni gibi durumu yok. Sadece cehalet. Oğlum şokta. Yanında 10 kişi duruyor. İki tane pırlanta gibi torunum vardı" diye konuştu.
kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.