Bugünkü
Takvim

Enfeksiyon kurtçuğu doğurganlığı artırıyor

ABONE OL
Enfeksiyon kurtçuğu doğurganlığı artırıyor
Yeni yapılan bir araştırmada "Ascaris lumbricoides" adı verilen bir tür yuvarlak kurtçuğun, üreme üzerinde olumlu etkisinin olduğu keşfedildi. Enfeksiyona yol açan bir kurtçuğun, kadınlarda doğurganlığı artırdığı görüldü. Araştırmacılar, "ascaris lumbricoides" kurtçuğunun, bağışıklık sistemini, daha kolay gebe kalacak şekilde başkalaştırdığını ve fazladan iki çocuk sahibi olunmasını sağladığını bildirdi. uzmanlar, bu ilginç keşifin, araştırmanın bulgularının, yeni üreme ilaçlarının geliştirilmesine yardımcı olabileceğine işaret etti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.