Bugünkü
Takvim

Prof. Saraçoğlu ile işinizi kurun

ABONE OL
Prof. Saraçoğlu ile işinizi kurun
Bitkilerin insan sağlığına etkileri üzerine çalışan 'nun kendi markası "" yaklaşık 300'ün üzerinde destekleyici kür ve doğal olarak ürettiği kozmetik ürünlerini tüketiciyle buluşturuyor. Eczaneler dışında; bayilik ve franchise vermeye başlayan firma, girişimcilerden; yatırım için gerekli finansal güce sahip olmasını istiyor. İlgili yatırımcılar daha sonra kürler ve ürünler hakkında eğitim alıyor. AVM ve şehir merkezlerinde kurulacak iş yerleri için isim hakkı bedeli olarak 30 bin TL isteyen firma; işletme sermayesi olarak 75 bin TL istemekte.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.