Bugünkü
Takvim

Boşanmamak için 9 ay hamile numarası yaptı

Bursa'da film senaryolarını aratmayan bir olay yaşandı. Merkez Yıldırım ilçesinde, 5 yıldır tedavi görmesine rağmen çocuğu olmayan 26 yaşındaki kadın, sözde yapmak için gittiği hastanede çocuğunun kaçırıldığını iddia etti.

  • Yaşam
  • 23.09.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 23.09.2011 14:09
ABONE OL
Boşanmamak için 9 ay hamile numarası yaptı
tarafından yapılan soruşturmada, kocasının kendisini boşamasından korkan genç kadının 9 aydır hamile numarası yaptığı ortaya çıktı.

İddiaya göre, bir fabrikada işçi olarak çalışan A.Y. (28) ile 6 yıl önce evlenen ancak bu süre zarfında gördüğü tedaviye rağmen hamile kalamayan F.Y. (26), eşine hamile olduğunu söyledi. 8 ayın sonunda da kocasıyla Şevket Yılmaz Kadın Hastanesi'ne gitti. F.Y., hastane dışında bekleyen eşine, doğumun gerçekleştiğini, dünyaya gelen erkek bebeklerinin rahatsızlığı nedeniyle Dörtçelik Çocuk Hastanesi'ne gönderildiğini belirtti. Çocuk sahibi olmanın sevincini yaşayan A.Y., kısa süre sonra da kendisine telefon açan tanımadığı bir kadından, bebeklerinin helikopter ambulansla Ankara'ya sevk edildiğini öğrendi. A.Y., bunun üzerine eşini arayıp yanına gelmesini istedi. Panik içerisinde gelen eşi F.Y.'nin, "Çocuğumuzu kaçırmışlar. Şimdi telefonla öğrendim. Ne yapacağız?" sözleri üzerine A.Y., polise suç duyurusunda bulundu. Polise çelişkili ifadeler veren F.Y., çapraz sorguda suçunu itiraf etti. Genç kadın ifadesinde, "Kocamı çok seviyorum. Onu kaybetmemek için böyle bir yalana başvurdum. Pişmanım." dedi. Suç uydurmaktan hakkında işlem yapılan F.Y., ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.