Bugünkü
Takvim

leriniz sizi ayakta tutuyor

ABONE OL
Dizleriniz sizi ayakta tutuyor
Zamanında tedavi edilmeyen ağrıları, diz kireçlenmelerine ve ameliyatlara uzanan oldukça zorlu bir tedavi sürecini beraberinde getiriyor. Her 3 hastadan birinde görülen kireçlenmeler içerisinde en yaygın olanı, diz kireçlenmeleri. Yaşlılık dönemi hastalığı olarak bilinen ve özellikle kadınlarda daha sık rastlanan bu sağlık sorununa, şişmanlık, çarpık bacaklar, ayak bileğindeki içe dışa basma sorunlarına kadar birçok faktör zemin hazırlıyor. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr. Cavit Meclisi, "Diz sağlığınızı korumak için gençlikte önlemlerinizi alın. Yoksa diz ağrıları tüm yaşam kalitenizi düşürür" diye uyardı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.