Bugünkü
Takvim

Balık 'den şifası ’dan

ABONE OL
Balık Rize'den şifası Bursa’dan
Yurdum insanı derde yakalanınca devasını doktorlar yerine çeşitli yollardan arıyor! 'da bir masaj salonu işletmecisi Ahmet Daşdemir, 'deki Fırtına Deresi'nden yakalanan lar ile çeşitli bitki köklerinin karışımıyla elde ettiği sıvıyı, boyun fıtığı, bel ve sırt ağrıları ile kireçlenme gibi birçok rahatsızlığın tedavisinde kullanıyor. Kullandıkları özel karışım için Rize'deki Fırtına Deresi'nden tutulan alabalıkları satın alıp Bursa'ya getirdiklerini ifade eden Ahmet Daşdemir, "Formülü özel olan bu alabalık yağıyla yapılan masaj birçok hastalığa iyi geliyor" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.