Bugünkü
Takvim

Sude ışığı gördü

Doktorların 'Göremeyecek' dediği 2 yaşındaki Sude, ozon tedavisi sayesinde görmeye başladı...

ABONE OL
Sude ışığı gördü
'da 2 yaşındaki , sinirleri gelişmeden dünyaya geldi. Doktorlar, gelişim sorunu da yaşayan Sude için, "Bir daha göremeyecek" dedi. Evladının tedavisi için hastane hastane dolaşan anne Meliha Çakır, ozon tedavisini keşfetti. Sude, 1.5 aylık tedavinin ardından görmeye başladı. 22 aylık olmasına rağmen 10 aylık bir bebek görüntüsünde olan Sude, kilo aldı ve boyu uzadı. Evladının günden güne iyileştiğini gören anne Çakır, çok mutlu olduğunu söyledi. Ozon üç oksijen atomundan oluşan bir kimyasal bileşiktir. Kan dolaşımını ve vücut direncini arttırır, organik fonksiyonları canlandırır.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.