Bugünkü
Takvim

'Aşı'lama karmaşası

ABONE OL
Türkiye domuz gribinin önüne geçmeye çalışırken ilginç bir aşı karmaşası yaşandı. Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Sadettin Sabaz, "Öğrenciler pazartesiden (bugünden) itibaren aşılanacak" açıklaması yaptı. Sabaz'ın açıklamasının ardından TAKVİM'e konuşan Sağlık Bakanlığı Temel Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Seracettin Çom ise aşıların henüz incelemede bulunduğunu hatırlattı. Çom, "Aşıların incelemesinin yarın akşam bitme ihtimali var. Eğer inceleme biterse, cuma gününden itibaren aşılamaya başlayabiliriz. Ancak aşılamada önceliğimiz sağlık çalışanları ve hacılar" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.