Hıncal Uluç'tan Arda Turan yorumu

06 Haziran 2017, Salı

A Spor yorumcusu Hıncal Uluç, Makedonya karşılaşması dönüşü uçakta gazeteci Bilal Meşe'ye saldıran Arda Turan hakkında açıklamalarda bulundu. Hıncal Uluç, A Spor'da yaptığı değerlendirmede; "Ben söyledim Arda'nın kadro dışı bırakılması zevahiri kurtaracak bir örnektir. Arda gökten inmedi Ardayı medya dahil hep beraber yarattık. Federasyonuyla, Milli Takım Teknik Direktörüyle, Futbol Direktörüyle, Galatasaray taraftarıyla hep beraber yaratttık. Onun için Arda'ya verilen cezanın faydası kimseye olmaz. Porblemin kökenine inmezsek eğer, yani Türk futbolunu bu hale getirenlerin haddinden gelemezsek yarın da başka Frankesteın canavarı yaratırlar doktarlar. Ama asıl Frenkestein doktorlardır. Bunları görmeliyiz. Şu an senin gördüğün Frankestein'ın yani bizim yarattığımız canavardır." dedi.

kalan karakter 1000

fikri fikri

yaratmak Allaha mahsuszdur bre

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 09.06.2017 09:20
ffff ffff

kime niçin saldırdı bilmiyorum bildigim milli takımın kolej havasını huzurunu bozanların bu kadroya alınmamaları

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır4
cevapla 07.06.2017 13:17
Yalman Güç Yalman Güç

Arda iyi oynuyor.En azından yerine koyacağın başka iyisi yok.İyide para kazanıyor.Oğlanda şeytan tüyü var kızların birinci sınıfları da peşinde.Tonla kıskananı var. Basının USTA geçinenleride dahil.Hele bu usta lakaplı biri varki aleyhine söz etmediği kimse yok.Neyse ARDA milli takımı bıraktı rahata ermişlerdir .

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır3
cevapla 07.06.2017 04:59
nuran nuran

bizim kültürümüzde büyüye saygısız davranmak ayıptır kaldı ki şiddet ve hakareti nereye koymalı.önce adam olmak lazım , dünyanın en iyi futbolcusu bile olsan ne yazar adamlıktan sınıfta kalmışsın.

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır10
cevapla 07.06.2017 02:22
mfk/newyork mfk/newyork

arda'ya fazla destek verildi ,,,,bircok insan acikca destedini cektigini belirtmeliler,,zaten futbol kariyeri dususte,,gelecegi parlak degil,,buyuk bunalimlar onu bekliyor,,,

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır9
cevapla 07.06.2017 00:38

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.