Yaralı polisin babası: Başaramayacaksınız!...

11.12.2016 19:36


İstanbul Beşiktaş'ta meydana gelen 38 kişinin şehit olduğu 155 kişinin yaralandığı hain terör saldırısında yaralanan polisin memuru Samet Ardahan'ın babası Levent Ardahan yaşadıklarını A Haber'e anlattı. Oğlunun sağlık durumunun iyiye gittiğini ifade eden acılı baba "Allah bir daha bu acıyı devletimize ve milletimize göstermesin, başaramadılar, başaramayacaklar biz bu memleket için Allah, vatan bayrak sevgisiyle yetiştik." dedi...

Oğlunun tedavi gördüğü Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi bahçesinde konuşan Ardahan, 'Allah'a çok şükürler olsun dimdik duruyoruz. Bu memleket için biz Allah, vatan, bayrak sevgisiyle yetiştik. Başaramadılar, başaramazlar çünkü maya sağlam. 1071 Malazgirt'ten girdik halen aynı haçlı düzeni, hiçbir şey yapamacaklar. Canımı seve seve veririm bu vatan için." ifadelerini kullandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.