Uğur Dündar'ın paylaştığı videolar sosyal medyada olay oldu

18.04.2019 16:47

Geçtiğimiz haftalarda Halk TV'den ayrılan Uğur Dündar'ın, son dönemde sosyal medya hesaplarından paylaştığı tuhaf videolar sosyal medyada alay konusu oldu. Önce "Ameliyattan çıkan hastalar bile İmamoğlu'nun mazbatasını soruyor" diyen Dündar, şimdi de M.Ö. 4. yüzyılda yaşayan Likya Kralı Amintas'ın bir numaralı tiyatro sanatçısı olarak Müjdat Gezen'i gördüğünü söyledi. Dündar'ın mizah olmaktan uzak tuhaf sözleri sosyal medyada günün dalga konusu haline gelirken, "Dündar yakında elinde bir direksiyon, kafada huni ‘düüt, düüt..’ deyip sokaklarda gezecek diye endişeliyiz" yorumları yapıldı.


kalan karakter 1000

mehmet mehmet

bakın 2002 yılında refah partisi İSTANBULDA seçimleri kazdığı zamanı bir hatırlayın. zillet ittifakından istanbul kurtarılınca sevincini bir hatırlayın ve bu gün o zillet ittifakı İSTANBULU tekrar geri aldı akıllı davranmazsanız bu hazır yiyiciler ülkeyi İMF muhtaç yaparlar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 18.04.2019 18:19

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.