TSK'dan kritik bölgeye büyük yığınak

21 Haziran 2017, Çarşamba

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından terör örgütü PYD’nin kontrolündeki Afrin bölgesinin karşısındaki Kilis’in sınır bölgesine büyük yığınak yapılıyor.


Suriye'nin Halep kentine bağlı Afrin ilçesinin karşısında bulunan Kilis'in sınır hattına batı illerinden gönderilen fırtına obüs topları, topçu bataryaları sevk edildi.

Suriye'de terör örgütü PYD'nin uzantısı YPG kontrolündeki bölgelerin Türkiye tarafındaki hudut karakollarına takviye yapılıyor. Batı illerinden yola çıkan fırtına obüsü ve topçu bataryaları 3'üncü Hudut Tabur Komutanlığına bağlı sınır birliklerine gönderildi.

Önceki gün bölgeye tank birlikleri zırhı personel taşıyıcıları, komando birlikleri sevk edilmişti.

.

kalan karakter 1000

ali gür ali gür

arkadaşlar bu böle olmayacak. bu itler iyice kudrdu. hükümet seferberlik ilan etsin. 3 - 5milyon askerle girelim düm düz edelim buraları. sel gibi akalım kim gelirse önümüze. bu yara pansumanla iyi oalcak gibi değil. dibinden halladecen yarayı. ha herruuu ya meruuuu. bıktık valla bı iki para etmeyen teröristlerden.başka çaresi yok. yada gönüllü ordusu kurun. gencecik fidanlarımız heder olmasın.başka türlü bu itlerin sesi kesilmez. milletçe yapalım bu işi. hep beraber. bakalım o zaman kim gık diyebiliyor. şımatdıkça şımardılar bunlar. gavurun kucağında bize havlıyorlar. allah cümlemizin yar ve yardımcısı olsun. ne mutlu türküm diyene ..

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 23.06.2017 08:07
ismail ismail

Allah bu mübarek gecenin hatrına yardımcınız olsun

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 22.06.2017 01:11
KARTAL KARTAL

BİZ TÜRKLER BİR TEK ALLAHDAN KORKAR ALLAHA GÜVENİRİZ GERİSİ TIRISKADIR.........................

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 21.06.2017 22:56
T.C. T.C.

allah yardımcınız olsun.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 21.06.2017 20:15
misafir misafir

UYARI! Biz sınıra tankları diziyoruz ama, ABD YPG'yi omuzdan atılan tanksavarla ve uçaksavarlarla donatıyor. KK'nın Ankara'dan İstanbul'a gelmesi planlanan gün ile, ABD terör ordusu olan YPG'nin Suriye'deki Türk birliklerine saldırısı aynı güne denk gelebilir. Çünkü, FETÖ'nün bayraktarlığını bu sefer KK almış görünüyor. (15 Temmuz kalkışması ile ABD terör kuvvetlerinin Hatay ve Kilis'e girme girişiminde olduğu gibi) ABD'nin Irak ve Suriye'de işgal ettiği yerlerde YPG PKK Peşmerge'nin, ABD adına özerklik ilan etmesinin, bu bölgelerin bir koridorla Akdeniz'e açılmadığı sürece hiç bir önemi yoktur. ABD, bu koridoru açabilmek için Türkiye’nin koridorun önünden çekilmesi amacıyla Yunanistan’ı üzerimize salıp onu harcayabilir hatta Türkiye ile savaşmayı dahi göze alabilir. Peşmerge'nin özerklik ilan edeceği ve KK'nın İstanbul'a gelip kargaşa çıkarmayı düşündüğü tarih çok önemli. ABD, Akdeniz'den Erbil'e ve Erbil'den Hazar'a koridor açarak OrtaAsya'ya ulaşmak ve İpekyolunu kesmek istiyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 21.06.2017 16:04
ali gür ali gür

erdoğan başkan ne demişti. bir gece ansızın gelebiliriz. a.b.d. nin verdiği o silahları kullanmaya fırsatları bile olamayacak.korkudan elleri titreyecek silah kullanamayacaklar. türkler geliyor denmesi yeterli onlara. ölümden korkan onlar biz değiliz.şehitlik mertebesi her kula nasip olmaz. ne mutlu türküm diyenee.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 23.06.2017 08:12

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.