Teröristin videosunu 1.2 milyon kişi izledi

07 Haziran 2017, Çarşamba

İngiltere'nin başkenti Londra'da meydana gelen terör saldırısına ilişkin gün yüzüne çıkan bir detay ülkede tartışmalara yol açtı. Saldırıyı düzenleyen teröristlerden birinin yaklaşık 1 milyon 200 bin kişi tarafından izlenen bir belgeselde yer aldığı ve fikirlerini gizlemediği öğrenildi.


kalan karakter 1000

Adnan Adnan

Bu basit bir ihmal değil. MI6 gibi dünyanın en büyük haber alma örgütlerinden biri böyle bir hata yapmaz.Adamlar dünyanın her yerinde şer operasyonları yapıyor ve en ufak açık vermiyor.Gizli haber alma örgütleri hükümetlerin kontrolüde veya dışında yeni bir strateji geliştirmeye başladılar.Her hangi bir ülkeye yaptırım uygulamak için bahane senaryoları yazıyor ve uyguluyorlar.Örnek çok kiyasal ve nükleer silah dediler saddamı devirip ırak,ı bitirdiler.11 eylül saldırıları dediler orta doğuyu bitirdiler.Nereden geldiği bilinmeyen deaş dediler 63 ülke savaşıyor bitiremediler fakat suriye,yi istedikleri kıvama getirdiler.Düşünün bir terör örgütü pentagon,un abd başkanın tüme yakın şifrelerini ele geçiriyor ne kadar inandırıcı?Dünyadaki gelişmiş ülkelerin kendi halkıda dahil olmak üzere içinde insani değerleri olmayan yayılmacı,sömürüye dayalı politikalarının yeni taktiği malesef bu.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 07.06.2017 14:40

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.