Müge Anlı canlı yayınında duygu seli yaşandı! İşte Elif Öğretmen'in dönüş yolculuğu! 25 Aralık

25.12.2018 10:43

Müge Anlı canlı yayınında duygu dolu anlar yaşandı. Gündüz kuşağının en sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'te 25 Aralık Salı günü Elif Öğretmen'in eve dönüş yolculuğundaki mutluluğa şahit olundu. Müge Anlı'nın ortaya çıkarttığı şok belgeler ardından Ankara'da görülen mahkemede, Elif Öğretmen'in bakımına annesinin devam etmesine karar verildi. Müge Anlı ile Tatlı Sert Muhabiri Gizem Gündoğdu ile kızı Elif'i almak için uçağa çıkan Nedret Hanım'ın mutluluğu gözlerinden okunuyordu. İşte 25 Aralık Müge Anlı canlı yayınında Elif Öğretmen'in eve dönüş yolculuğunda yaşananlar...


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.