Müge Anlı canlı yayında açıkladı! İşte mahkemeden gelen Elif Öğretmen kararı! 19 Aralık

19.12.2018 12:34

Müge Anlı canlı yayınında Elif Öğretmen hakkında beklenen mahkeme sonucu açıklandı. Atv'nin sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'te haftalar önce Elif Öğretmen'in annesi Nedret Hanım'ın feryatları bütün izleyiciyi ve Müge Anlı'yı derinden yaralamıştı. Anne Nedret Hanım'ın iddiaları üzerine Elif Öğretmen için Müge Anlı, ekibi ve tüm vatandaşlar harekete geçti. Herkes bildiklerini anlattı ve eşi Zafer Bey'in yanında hayatını yatağa bağlı devam ettiren Elif Öğretmen'in kimde kalması gerektiğine dair mahkemeden sonuç geldi. İşte 19 Aralık Müge Anlı canlı yayınında açıklanan Elif Öğretmen mahkeme sonucu...


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.