Milli Savunma Bakanlığı Bora'nın tanıtım videosunu yayınladı

18 Temmuz 2017, Salı
Milli Savunma Bakanlığı resmi Twiiter hesabından yüzde yüz yerli ve milli silahımız 'Bora'nın tanıtım videosunu yayınladı. Bakanlıktan yapılan açıklamada, "Yerli ve milli olarak üretilen Bora keskin nişancı tüfeğimiz kahraman güvenlik güçlerimizin gücüne güç katıyor" ifadelerine yer verildi.

kalan karakter 1000

gül gül

Türkiyenin Üzerinde 1940 Yılından itibaren oynanan oyunlar 1960 yılında Dış güçlerin Güdümü İle Darbe yapılmış büyük bir genç nesil yok edilmiş 1971 yılında muhtıra verilerek büyük bir inanan gençlik yokedilmiş.Yine Amarika güdümlü 1980 yılında sağ sol kavgalarıyla kardeşi kardeşe düşürmüşler yine inanan büyük bir gençlik yok edilmiş. arkasından 28 Şubatta Türkiyenin iyiye gitmesini istemeyen medeniyetli ülke diye bildiğimiz avrupanın güdümü ile yine büyük bir inanan kesim yok edilmiş. 15 Temmuz 2016 yılında yine batı ülkelerinin yıllardır üzerinde çalıştığı ortadoğuda bir israil imparatorluğu kurma sevdasıyla ,Bizim okumuş cahillerle Türkiyi Yıkmak İsteyen genareller pilotlar eğitimciler ayrıca Vatan Hainleri Türemiş Ülkemiz Devletimizi Yönetenlerle Halkımız Birlik Olarak Vatanımızın Yıkımasına Müsade Etmeyerek Yüzlerce Şehit Ve gazi Vererek Devleimizin Yıkılmasına Müsade Edilmemiştir.Cenabı Allah Yar ve Yardımcımız Olsun.Saygılarımla.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 18.07.2017 10:20
nadir nadir

İnşaallah daha iyileride yoldadır

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 18.07.2017 08:11

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.