Kılıçdaroğlu diktatörlüğü! Korumaları gazetecileri dövdü!

12 Temmuz 2017, Çarşamba
Gümüşova'ya bağlı Selamlar Köyü'nde, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na "Sen vatan hainisin" diyerek saldıran kadını çekmek isteyen yerel bir televizyon kanalının haber ekibi, Kılıçdaroğlu'nun koruma polisleri tarafından görüntüleri alınarak darp edildi.

kalan karakter 1000

Chepni_Nihat Chepni_Nihat

Sana " köpek" diye hitap ediyorlar senin beğenmediğin diktatör diye lanse etmeye çalıştığın insana "REİS, BAŞKAN, ADAM GİBİ ADAM, ben SON HAKAN diyorum" diye hitap ediliyor niye otur işe yaramaz neticen üzerine düşün partinin adı HALK diye başlıyor ama o köylü kadını halk yerine koymaz beğenmezsin, sana az bile demiş kadıncağız. Bu arada arkadaşlar o polisler onu yapmasalar kimbilir KK ve tüm yandaşları polislere neler yapmazlardı adamları işlerinden bile ederlerdi.Polislere de çok kızmayalım o sebeple yanına verdiler onları.(ne yazık ki o polisler zorunlu olarak yapmak durumundadırlar.kalplerinden geçenleri sizlerde az düşünün inanıyorum anlayacaksınız.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 12.07.2017 13:46
MEHMET MEHMET

o koruma polisleri mahkemeye erilmeli

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 12.07.2017 09:00
Dulqarnein Dulqarnein

o korumaci köpekler hangi CESARETLE O KADINIDA DARP ETTI?!?!?! yuh bee!! yuh yaziklar olsun...

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 12.07.2017 06:10

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.