İşte Hollanda'nın 'evet' korkusunun kanıtı

12 Mart 2017, Pazar

Avrupa'nın ırkçı hükümetleri 16 Nisan'da yapılacak anayasa referandumu kapsamında düzenlenen "evet" mitinglerini engellemek için antidemokratik tüm yollara başvururken hayırcılara da kendi ülke sınırları içerisinde kucak açarak desteklerini açıkca belli ediyor ve maddi-manevi tüm imkanlarını onlar için seferber etmekte bir sakınca görmüyor. Bunun son örneğini Hollanda'nın resmi yayın organı Nos TV, ekranlarında paylaştığı hayır propagandası ile gösterdi.

ASIL DERTLERİ 'EVET' KAMPANYASI
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun uçağının inişine izin vermeyen ardından da Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya'nın gurbetçi vatandaşlarımızla buluşmasını engellemek için polis zoru kullanan istediğini elde edemeyince de sınır dışı etmek gibi faşistçe bir uygulamaya başvuran Hollanda'nın asıl derdinin 'evet' kampanyası olduğu resmen ortaya çıktı.

EVETÇİLERE POLİS ZORU HAYIRCILARA PROPAGANDA DESTEĞİ
Evet kampanyası yapmak isteyen bakanlara polis zoruyla engel olan Hollanda hükümeti, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu'nun 'hayır' kampanyasına destek çıktı. Hatta Devlet televizyon kanalı Nos TV; Metin Feyzioğlu ve Türk asılllı İşçi Partisi Milletvekili Keklik Yücel'in "hayır" propagandası yaptığı konuşmasına yayın akışında yer vererek gerçek maksatlarını belli etmekten kaçınmadı.

NOS TV PKK'LILARI DA CANLI YAYINA ÇIKARMIŞTI
Hollanda'nın devlet kanalı Nos TV terör örgütü PKK'ya da desteğini esirgememişti. PKK'lı teröristleri ekranlara çıkararak Türkiye aleyhinde propaganda yaptırıyordu.

kalan karakter 1000

xs xs

Hadi bu dışardaki hainler korkuyor. Bu bizim içerdekilere ne oluyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 13.03.2017 13:10
Sevimsiz Sevimsiz

Kendi çıkarları olunca ne anayı ne babayı tanır bunlar misyonerlerini çıkar Türkiye'den sınırdaşı et

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 13.03.2017 11:51
deli balta deli balta

it iti ısırmaz feyzioğlumudur ne karın ağrısıdır bu adam siyasetçimiki avrupaya gidiyor siyasetçi olmayan kim olursa olsun siyaset yapıyorsa görevinden azledilmelidir herkes işini yapacak

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 13.03.2017 00:02
BGK BGK

ŞANGHAY İŞBİRLİĞİ ÖRGÜTÜNE ÜYE OLMALIYIZ

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 12.03.2017 23:51
türk türk

bu vatan hayinlerini türkiyeden kovacaksınız ozaman buna kılıctaroğluda dahildir tabi :

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 12.03.2017 23:13

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.