HDP'liler Kayapınar Belediyesi'ni bastı!

21.10.2019 14:30

HDP'li Kayapınar Belediye Başkanı Kezban Yılmaz'ın, terör operasyonu kapsamında gözaltına alınmasının ardından HDP'li gruplar, milletvekillerinin çağrısıyla toplanarak belediye binasını girdi. Güvenlik güçleri, tüm HDP'lileri belediye binasının dışına çıkardı.


Terör örgütü PKK ile bağlantısı tespit edilen HDP'li Kayapınar Belediye Başkanı Kezban Yılmaz, güvenlik güçleri tarafından gözaltına alındı.

Yılmaz'ın gözaltına alınması üzerine HDP'li gruplar, milletvekillerinin çağrısıyla toplanarak belediye binasını girdi.

BAŞKANIN ODASINA YÜRÜDÜLER
Toplu halde hareket eden HDP'liler, başkanlık makamına girmeye çalıştı.

Bu sırada polis ekipleriyle karşı karşıya gelen HDP'liler, taşkınlık çıkardı.

Güvenlik güçleri, tüm HDP'lileri belediye binasının dışına çıkardı.

kalan karakter 1000

eko eko

bu vatan hainlerine neden meydan boş bırakılıyo anlamak mümkün değil anında en sert şekilde paketleyip efendilerinin yanına iadeli taahütlü gönderecen. vatan haini it sürüsü o kadar şehidimiz var adamlar hala sokaklarda bu adamların bu tropraklarda aldığı her nefes haram.vatan haini köpek sürüsü

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 21.10.2019 15:41

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.