Halkbank'a saldırının perde arkası

30 Mart 2017, Perşembe
17-25 Aralık kumpasıyla amacına ulaşamayan FETÖ, 16 Nisan referandumu öncesi hedefine yine Halkbank'ı aldı. ABD'de Halkbank genel müdür yardımcısının gözaltına alınmasında FETÖ bağlantılı ABD'li savcı ve hakimler var. Peki, Halkbank neden hedef alındı?

kalan karakter 1000

öz.t. öz.t.

bu savcinin tipine bakin tapinakci ortadogu tipini görursun fetö de onlardan ordumuza sizanlar ne turk ne musluman turk milletiyle bir hesaplari var vatikanda baslari .

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 31.03.2017 14:55
Yusuf Yusuf

Önce şu soruyu kendimize soralım Fetö cüler neden yurt dışına kaçıyor.İşte cevabı haçlılar Ülkemizi işgal edecek bu hainlerde işgal edilen ülkeye gelip yerleşecek.Bu yüzden hedef 17 - 25 aralıkta olduğu gibi Sayın Cumhurbaşkanımız Halkıyla bütünleşen bir lideri indirmek demek ülkeyide indirmek demekir.15 Temmuzda başaramadılar Ülkemizin kredi notunu düşürdüler başaramadılar. Bu Şeytanın askerlerinin planları kıyamete kadar sürecektir.İblisin neden Amerikada olduğunu anlamış olmamız lazım.O yüzden yine halkbankası ile başladılar. Ama artık bizi kimse durduramaz Allah'dan başka bizde ona inandığımıza göre Zafer Allah'a inananlarındır.

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır2
cevapla 31.03.2017 09:51

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.