FOX TV'de Fatih Portakal'dan YSK'ya baskı

15.04.2019 20:22

Kurulduğu ilk günden bu yana yaptığı yalan haberlerle algı oyunu yapan FOX TV ve Ana Haber Sunucusu Fatih Portakal, bu kez de İstanbul'daki yerel seçim sonuçları ile ilgili karar verecek olan YSK üyeleri hakkında "tarafsız değiller" iması yaparak algı oluşturmaya çalıştı. YSK'nın tarafsızlığının yeniden seçim kararı vermemesi ile paralel olduğunu ima eden Portakal, bu şekilde kurul üyeleri üzerinde baskı oluşturmaya çalıştı.


kalan karakter 1000

KARA KARA

YUH ARTIK DAHA NELER PORTAKAL YAKINDA DARBE DE YAPAR DİMİ

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 16.04.2019 09:20
tuncay kahveci tuncay kahveci

bu adam nasıl böyle konuşabiliyor kimden cesaret alıyor...

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 16.04.2019 08:41
türk türk

ya portakal sen sipikerliği bırakda ysk ya gec başkalarının avukatlığını yapma senin kemal kılıctaroğlunun genel sekreteri olman lazımış ama :

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 16.04.2019 01:02

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.