Felç olan öğrenci la kurtuldu

04 Kasım 2015, Çarşamba

’da okul çantası yüzünden felç olan 12 yaşındaki Batuhan Dağdaş, geçirdiği sonrası sağlığına kavuştu. Genç Batuhan'ı ameliyat eden Bursa Anadolu Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. , "Bize sağ bacağında uyuşukluk, ağrı ve felç şikayeti ile geldi. Yaklaşık 1 aydır ağrıları varmış, ama son zamanlarda artmaya başlamış. Tetkikleri yaptıktan sonra ameliyata karar verdik. Bu yaşta çok alışık olduğumuz bir durum değil. 20 yaş altında görülmesi bütün bel fıtığı vakalarında yüzde 1 ihtimalin bile altında. 15 yaşın altında çok nadir görülen bir vaka. Bunu da çocukların küçük yaşta ağır çanta kaldırmasına bağlıyoruz." diye konuştu.

'da okul çantası yüzünden felç olan 12 yaşındaki Batuhan Dağdaş, geçirdiği sonrası sağlığına kavuştu. Genç Batuhan'ı ameliyat eden Bursa Anadolu Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. , "Bize sağ bacağında uyuşukluk, ağrı ve felç şikayeti ile geldi. Yaklaşık 1 aydır ağrıları varmış, ama son zamanlarda artmaya başlamış. Tetkikleri yaptıktan sonra ameliyata karar verdik. Bu yaşta çok alışık olduğumuz bir durum değil. 20 yaş altında görülmesi bütün bel fıtığı vakalarında yüzde 1 ihtimalin bile altında. 15 yaşın altında çok nadir görülen bir vaka. Bunu da çocukların küçük yaşta ağır çanta kaldırmasına bağlıyoruz." diye konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.