Eylemci bariyerlere saplandı

12 Kasım 2015, Perşembe

Beyoğlu Piyalepaşa Bulvarı'nda polise taş ve molotofkokteyli atan eylemci, polis ekiplerinden kaçarken kasıklarından bariyerler saplandı. Sağlık ekiplerinin müdahale ettiği eylemci slogan atamaya devam etti.

kalan karakter 1000

MUSTAFA MUSTAFA

Bunların beyinlerini nasıl yıkıyorlar böyle anlamıyorum. Robot gibi aynı şeyleri söylüyorlar. Bu ülkenin askeri polisi olmazsa amerikan, rus, alman, ingiliz askeri polisi gelir. Gelir ama bizim askerimiz polisimiz gibi olmaz ne karınızı bırakır ne kızınızı ne ananızı ne de bacınızı bırakırlar. Akıllı olup düşünün. Rahat batmasın. Bak beğenmediğin devletin ambulansı gelip yardım ediyor sana, beğenmediğin asker polis koruyor seni. Yoksa her gün bombalar patlar iç savaş başlar suriyeliler gibi gidecek yer bulamazsın. AZ AKILLI OLUN.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 13.11.2015 08:26
Vatan sever Vatan sever

Oldugu yerde barakin tedavi etmeyin

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır1
cevapla 13.11.2015 00:54
ömerr ömerr

ne diyem arkadaş...ambulansın yaktığı yakıta acıdım insan olarak ona hizmet edenlere yazık fakat inancim zalim olmaya müsade etmiyor..ama bunun gibi imansıza dinsiz amerikan polisi lazımki çekip vursun..ALLAH CC ıslah etsin olmazsa gideceği yer bellli

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 13.11.2015 00:12
hakan hakan

ne malsınız lan..bu mallıgınız hic bitmeyecek.Sefillikle tükeneceksiniz

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır2
cevapla 12.11.2015 18:25

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.