Deniz Baykal'a kaset kumpasında çarpıcı detay

02 Haziran 2017, Cuma

CHP eski genel başkanı Deniz Baykal'a ve MHP'li yöneticilere kurulan kaset komplosunda rol alan FETÖ'cü emniyet istihbarat polislerinin telefonlarının, gizli kameraların yerleştirildiği gün Baykal'ın evinden sinyal verdiği belirlendi. Kumpas timi ise, HTS kayıtlarını bile reddetti.


kalan karakter 1000

ihsan ihsan

her şey ortada asıl konu kılıçtaroğlu bu işin neresinde

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 03.06.2017 12:25
ihpus ihpus

Deniz Baykal korkak ,çok şey bilmesine rağmen devlete yardımcı olmadığı gibi fetullah gülen yapmadı diye beyanet veren biri.Böyle siyasetçiler ancak rezil ve kepaze olur.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 03.06.2017 10:07
Yalman Güç Yalman Güç

Şu kumpas lafını bırakmak gerek.Kadını adamın koynuna ikisinide uyuşturupmu soktular? Hayır.Adam bedelini ödemiş zamparalıkmı yapıyormuş? Oda hayır. Aksine aylığını kuruluşun ödediği bayan ile defalarca halvet olmuş.Oda yetmemiş,kontenjanından milletvekili yapmış,zamparalığının bedelini böylede ödemiş.Şimdi adamı mağdur göstermenin inanılır tarafı varmı? Yok,yoookkk,yok.,,

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 03.06.2017 03:49

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.