• Anasayfa
  • Web TV
  • CHP’li Mustafa Akaydın'dan Kurtuluş Savaşı şehitlerine hakaret!

CHP’li Mustafa Akaydın'dan Kurtuluş Savaşı şehitlerine hakaret!

08 Ağustos 2017, Salı

15 Temmuz destanına “Tiyatro” diyen, “250 kişiyi devlet öldürdü” diyerek darbeyi sulandırmaya çalışan, “İnsanları neden sokağa çıkardın?” diyerek hem darbeye direnen halka ve hem de FETÖ karşısında dik bir duruş sergileyen Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hakaret eden CHP’li Mustafa Akaydın’ın bir TV programında kurtuluş savaşı şehitlerine de hakaret ettiği ortaya çıktı.

kalan karakter 1000

ozan ozan

1-Akaydın antalyada antkart ihalesini iptal edip 25 milyon tazminat ödedi ve birebir aynı sistemi tekrar getirdi O ZAMAN TAZMİNAT KİME ? 2-mezarlık yeri lazım dendiğinde Ölüleri yakarız avrupa öyle yapıyor dedi ve millet vekili olunca meclise önerge vererek Demreye mezbaha yapılıyor yakında mezarlık var ölüler ne olacak diye araştırma istedi ( mezarlık dediği aile mezarlığı ) 3- belediye meclisinden 3 defa kredi alma yetkisini işçi borçları ödeyeceğim diyerek çekti ama ödemedi. 4- 5 sene boyunca kaldırım ve bira festivali dışında Antalyada hiçbir şey yapmadı 5-Menderes türele belediyeyi teslim etmeden evvel kamyon dolusu belge yaktırdı. işte üstün hizmetleri karşılında keMAL kılıçdaroğlu tarafından meclise sokuldu ve vergilerimizi yiyor. HARAM ZIKKIM OLSUN HAKKIM VARSA.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 10.08.2017 10:41
AMASYALI AMASYALI

BU ADAMLAR NASIL MİLLETVEKİLİ OLUYORLAR YAHU BUNLAR TAM VATAN HAİNİ ULU ÖNDER ATATÜRK YAŞASA BUNLARI YEMİNLE ASARDI YAHU. ÜLKESİNE BU KADAR NEFRET EDEN BİR PARTİ VE BAZI ÜYELERİ YAZIKLAR OLSUN SİZLERE ALDIĞINIZ MAAŞLAR HARAM ZEHİR ZIKKIM OLSUN. LİDERLERİ AYRI TELDEN ÇALIYOR ÜYELERİ AYRI TELDEN ÇALIYOR. YAZIKLAR OLSUN HEPSİNE.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 09.08.2017 17:23
METİJ METİJ

ATATÜRKÜN partisi CHP yi HDP yaptılar PKK DHKPC YPG saflarına katıldılar bunların çoğu TÜRK DÜŞMANI kimse müsade etmez İKTİDAR olmalarına zamanı gelince hepsi atılır partiden en başta LİDERLİĞE getirilen TÜRK DÜŞMANI PKK DHKPC YPG HDP sempatizanı şahıs

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 09.08.2017 08:03

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.