CHP yargıda nasıl kadrolaşmıştı?

22 Haziran 2017, Perşembe

Takvim Gazetesi Yazarı Ekrem Kızıltaş, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun iddialarına karşın Mehmet Moğultay’ın Adalet Bakanı olduğu dönemde CHP’nin yargıya müdahalesi ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.


kalan karakter 1000

sinan sinan

Tamam adalet gerekli ama kime haklı iken haksızlığa uğrayanlara. Peki CHP kimin için adalet istiyor. Devletin gizli bilgilerini Alman uşağı Can Dündara sızdıran Enis BERBEROĞLU için diyorlar ama kesinlikle yalan FETÖ talimat verdi o talimatı yerine getiriyor. Fetö aksi takdirde Baykala porno kumpasının içinde Kılıçdaroğlununda olduğu için KK yı kullanıyor. Devletin gizli bilgilerini sızdırmanın suçunu Kılıçdaroğlu ve yanındakiler bilmiyormu bal gibi biliyorlar. Amaçları başka.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 23.06.2017 16:23
xs xs

Kılıçdaroğlu yargıda Adalet yürüyüşü yapıyormuş. Buna kargalar bile güler.Ne çabuk unuttular her zaman her kurumda Biz ne dersek o olur diyen Türkan SAYLAN'ı, Sabih KANATOĞULU'nu Vural SAVAŞ'ı bizler unutmadık.Ünüversitelerde kızlarımız başları kapalı diye hüngür hüngür ağlatan zihniyetleri unutmadık. Sol zihniyet yargıda istediği kararları aldırıyordu. Halk bunları unutmadı.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 23.06.2017 09:23
hasan diktaş hasan diktaş

CHP AYNAYA BAKMAZKI.................

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 23.06.2017 02:44

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.