CHP, İP ve Saadet'in ortağı HDP'nin başkanından skandal sözler

12.02.2019 18:27


İstanbul ve Ankara'da CHP ve İYİ Parti'nin ortak adaylarını destekleyecek olan HDP, İzmir'de de Tunç Soyer'e destek açıklaması yapmıştı.

"KÜRDİSTAN'DA KAZANACAĞIZ"
Kirli İttifakın terör sözcüsü HDPKK Eş Genel Başkanı Sezai Temelli, yaptığı son açıklamayla da skandala imza attı. Temelli, 31 Mart Yerel Seçimleri için "Kürdistan'da kazanacağız, Batı'da AKP ve MHP'ye kaybettireceğiz!" dedi.

TERÖRİSTLERİN SÖZCÜSÜ "BARIŞ"TAN BAHSEDİYOR!
Kandil'in siyasi uzantısı, terör örgütlerinin savunucusu ve sözcüsü HDPKK'nın Eş Genel Başkanı Temelli terör örgütleriyle olan bağını unutmuş gibi yine barıştan söz ederek algı yaratma peşine düştü. Temelli yaptığı açıklamada "AKP ve MHP ittifakını geriletmek için verilen her oy barışa verilen oydur" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.