Başkan Erdoğan'dan AK Parti İl Başkanlığı'nda seçim toplantısı

24.05.2019 17:23

Eyüpsultan'da açılışı tamamlanan Hacı Osman Torun Camii'nde cuma namazı kıldıktan sonra Sütlüce'deki AK Parti İl Başkanlığı'na geçen Başkan Recep Tayyip Erdoğan, seçim toplantısı yapıyor. Başkan Erdoğan 23 Haziran seçimleri için yapılan çalışmaları buradan takip ediyor ve bilgi alıyor. AK Parti Kadın Kolları Teşkilatı'nın yapmış olduğu çalışmalar, yapılan hazırlıklar ve yürütülecek olan tüm çalışmalarla ilgili Başkan Erdoğan'a sunum yapılıyor. İlerleyen dakikalarda diğer teşkilat üyelerinin, gençlik kollarının ve ana kademeden de birçok kişinin İl Başkanlığı'na gelmesi bekleniyor.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.