Diriliş Ertuğrul 150.bölüm final fragmanı izle! Büyük savaş başladı

23.05.2019 11:34

Ekranların en fazla izlenen dizisi olan Diriliş Ertuğrul'da artık final heyecanı yaşanıyor. Önümüzdeki hafta Diriliş Ertuğrul final bölümü ile ekrana gelecek. Diriliş Ertuğrul 150.bölüm final bölüm fragmanını haberimizden izleyebilirsiniz.


Diriliş Ertuğrul final bölümde; Ertuğrul ve Berke Han yaptıkları planla hem haini buldular hemde Arıkbuga'yı yakalamışlardı. Ertuğrul orada Arıkbuga'yı öldürecektir.
Kıtay'ın cezasını ise Berke Han verecektir. Ardından Ertuğrul ve Berke Han vedalaşırlar. Ertuğrul Bey obasına doğru yola çıkar.
Ve artık Moğollara karşı büyük cenk başlıyor. Bütün Türk obaları ve Berke Han Moğolları durdurmak alemi İslam için ittifak yapmıştır.
Artık Osmanlı Devleti'nin kurulması için tüm şartlar oluşuyor.

kalan karakter 1000

ESER    ESER

KEŞKE DİRİLİŞ ERTUĞRUL TRT BİRDE FİNAL OLMASAYDI ÇÜNKÜ ÇARŞAMBA GÜNÜNÜN EN ÇOK SEVİLEN EN ÇOK İZLENEN FİLMLERİNDEN BİRİSİYDİ

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 24.05.2019 00:26
kral kobra kral kobra

sonuçta oyuncular onlarında dinlenmeye ihtiyacı var

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 27.05.2019 12:09

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.