Kaddafi’nin gizli sığınağı

02 Mart 2011, Çarşamba

Libya’da olaylar iyice karıştı. Kaddafi sivil, protestocu demeden askerlerine bütün ülkeyi bombalatırken El Cezire televizyonu, Libya liderinin gizli sığınağının görüntülerine ulaştı. Sığınak, El Bayda kentindeki bir sarayın içine yapılmış. Demir bir kapıdan geçilerek girilen sığınakta kimyasal saldırılara karşı da yalıtım sağlanmış durumda. İçinde özel yemek depoları da bulunan son derece lüks bir ortam sağlayan sığınak aylarca sıkıntı çekmeden yaşanacak şekilde düzenlenmiş.


Libya'da olaylar iyice karıştı. Kaddafi sivil, protestocu demeden askerlerine bütün ülkeyi bombalatırken El Cezire televizyonu, Libya liderinin gizli sığınağının görüntülerine ulaştı. Sığınak, El Bayda kentindeki bir sarayın içine yapılmış. Demir bir kapıdan geçilerek girilen sığınakta kimyasal saldırılara karşı da yalıtım sağlanmış durumda. İçinde özel yemek depoları da bulunan son derece lüks bir ortam sağlayan sığınak aylarca sıkıntı çekmeden yaşanacak şekilde düzenlenmiş.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.