Sen Anlat Karadeniz 50. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Nefes ve Hazan karşılaşıyor

25.04.2019 00:06

Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz'in son bölümünün ardından izleyiciler yeni bölüm fragmanını beklemeye başladı. Merakla beklenen Sen Anlat Karadeniz 50. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte yeni bölümde yaşanacaklar...


SEN ANLAT KARADENİZ YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Nefes, Tahir'i hiç beklemediği bir halde yakalar. Tahir için durumu açıklamak yeterince zor değilmiş gibi, Deli Hanife'nin işin içine girmesi olayı iyice çıkmaza sokar.

TAHİR KENDİSİNİ AFFETTİRMEYE ÇALIŞIYOR

Tahir için Nefes'e kendini affettirmek sandığından zor olur. Kaleliler iş dünyasındaki yeni rakiplerini fazla küçümseyince beklemedikleri bir sürprizle karşılaşırlar.

FATURA MURAT'A KESİLİYOR

Fatura Murat'a kesilirken, Murat'ın Mustafa'dan yediği dayak aileye sırtını dönmesine sebep olur.

TAHİR, NEFES'E SIRRI AÇIKLAYACAK MI?

Tahir'in unutmaya çalıştığı karabasan Nefes'in rahatsızlanmasıyla tekrar ortaya çıkar. Tahir artık Nefes'e Vedat'tan gelen sırrı açıklamak zorundadır, Nefes ise Vedat'ın hayaletiyle yüzleşmek...

kalan karakter 1000

narin narin

sen anlat karadenizi severek izliyorum çok seviyorum

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 26.04.2019 10:24
leyla leyla

ben bu diziyi çooooook seviyorum

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 25.04.2019 15:27
şeyma şeyma

fıregman çok güzel tahir seviliyorsun

Aynı Görüşte misiniz?
evet69
hayır0
cevapla 25.04.2019 10:25

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.