Sen Anlat Karadeniz 60. bölüm tek parça izle! İşte Sen Anlat Karadeniz'in son bölümü...

17.10.2019 00:20

Her hafta çarşamba günü saat 20.00'de izleyicisiyle buluşan Sen Anlat Karadeniz'in yeni bölümünde ortalık iyice karıştı. Yeni bölümde yaşanan olaylar heyecanın dozunun iyice artmasına neden oldu. Yayınlanan bölümde Ali ve Esma etrafındakilerin desteğiyle düğün yapıyor ve balayı için hazırlanıyor. Sen Anlat Karadeniz 60. bölüm izle seçeneği takvim.com.tr'de.


SEN ANLAT KARADENİZ 60. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Birbirlerinden hoşlanmayan Tarık ve Mercan'ın buluşmasında silahlar çekilir, hedef tam on ikiden vurulur.

ALİ VE ESMA BALAYI İÇİN HAZIRLANIYOR

Diğer yandan Ali ve Esma da etrafındakilerin desteği ile düğün yapar ve balayı için hazırlanırlar.

HAZAN, FERHAT'IN GERİ DÖNDÜĞÜNÜ ÖĞRENİYOR

Aslında Ferhat'a kızgın olan Hazan onun İstanbul'a döndüğünü öğrenir ve bu habere pek sevinmez. Hazan'la vedalaşmadan giden Ferhat geri dönecek midir?

MELEK EVDEN KAÇIYOR

Herkesten gizli internette biriyle konuşan Melek ise, konuştuğu kişi ile buluşmak için evden kaçarken, içtiği ilaçların etkisiyle sersemleşen Nilüfer ise merdivenlerden yuvarlanır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.