Kırgın Çiçekler 1. Bölüm

01 Temmuz 2015, Çarşamba

Babasını erken yaşta kaybetmiş genç bir kız olan Eylül, annesi, kardeşi ve üvey babasıyla birlikte yaşamaktadır. Ancak üvey babasının bir süredir devam eden sözlü tacizleri evdeki bütün huzurunu kaçırmaktadır.


Babasını erken yaşta kaybetmiş genç bir kız olan Eylül, annesi, kardeşi ve üvey babasıyla birlikte yaşamaktadır. Ancak üvey babasının bir süredir devam eden sözlü tacizleri evdeki bütün huzurunu kaçırmaktadır. Nihayet bir gün tacizin boyutu arttığında Eylül her şeyi annesine anlatır. Annesinin üvey babasını evden göndereceğini zannederken Eylül, kendisini yetimhanenin kapısında bulur. Annesi artık onu evde istememektedir.
Zenginlerin ışıltılı dünyasının ortasında bir yurtta hayatına devam etmek zorunda olan Eylül, bir yandan yurt arkadaşlarına alışmaya çalışırken bir yandan da üzerlerine atılan iftirayı temizlemek zorunda kalır.


kalan karakter 1000

esra esra

Bu çocukları böyle hayatlara mahkum edenler utansın

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 07.07.2015 09:20
hulya hulya

allah boyle annelerın belasını wersın koca ıçın deger mı lanet olsaı böyle annelerın

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır1
cevapla 04.07.2015 01:03
Aleyna Aleyna

Çok bet

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 04.07.2015 00:01

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.