Bir Zamanlar Çukurova 28. yeni bölüm fragmanı izle!

08.04.2019 10:02


"Sevda meselesini en iyi yürek bilir..."

Bir Zamanlar Çukurova 28. yeni bölüm fragmannı yayınlandı. Atv'nin Perşembe akşamları birinciliği kimseye kaptırmayan dizisi Bir Zamanlar Çukurova 28. yeni bölümde ortalık karışıyor.

Ailesini karşısına alarak Yılmaz'ın evlilik teklifine evet diyen Müjgan'ı, daha yüzüğü takar takmaz acı bir sürpriz karşıladı. Yılmaz'ın arabasını bozduranın Demir olduğunu öğrenen Züleyha, Adnan bebekle beraber konağı terketti ve soluğu Yılmaz'ın evinde aldı! Yılmaz, önce mutluluğun sonra da acının her halini kendisine yaşatan Züleyha'yı evine alacak mı? Hem de böylesine önemli bir gecede... Şermin ve Yaman Ailesi restleşmesi nereye gidiyor? Yamanlar'ın kendisini akrabalıktan çıkardığını gazetedeki ilandan öğrenen Şermin misilleme yaptı. Ertesi gün, Şermin de bu külfetten kendisini kurtaran Yaman Ailesi'ne teşekkür etti. Konağını Yılmaz'a satan Şermin'in bir sonraki adımı ne olacak? Fekeli ile kendisine açılan yaylım ateşinden, oğlu Demir Yaman'ı sorumlu tutan Hünkar haklı mı?

Perşembe günlerinin vazgeçilmezi 'Bir Zamanlar Çukurova' ATV'de!

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.