Aşk ve Mavi 69. Bölümü izle (Sezon Finali izle) - Hemen izle

09.06.2018 01:42

ATV'nin sevilen dizisi Aşk ve Mavi'nin (Sezon Finali) 69. bölümü yayınlandı. Aşk ve Mavi'nin merakla beklenen 69. son bölümünü buradan tek parça olarak izleyebilirsiniz.
Ali'nin yaşam mücadelesi

Mavi, Ali ve Safiye bildikleri gerçeği ne kadar saklamak isteseler de Hasibe sonunda oğlu Ahmet'i öldüren kişinin Cemal olduğunu öğrenir. Bu durum Cemal için son noktadır. Konakta yaşamayacağını anlayan Cemal, Safiye ve Sevda'yı da alarak konağı terk etmek isterken Hasibe'nin onun için planladığı şeyden habersizdir. Ali ve İsmet ameliyata birlikte giderler. İsmet, doktordan Ali'nin ameliyattan çıkamayacağını öğrenince bu gerçeği Mavi'ye söylemeye karar verir. Hasibe'nin Cemal için planladığı şey nedir? Mavi, yaşam mücadelesi veren Ali'ye ulaşabilecek mi? Mavi ve Ali birbirlerini tekrar görebilecekler mi?

kalan karakter 1000

Ömer Ömer

bu siteye teşekkür ederim

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 11.06.2018 11:43
Ömer Ömer

Bu siteden izlenio

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır2
cevapla 11.06.2018 11:43

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.