Ağlama Anne 3. bölüm izle | Ağlama Anne tamamı tek parça izle

24.07.2019 09:04

Ağlama Anne 3. son bölümü ile atv'de seyirci ile buluştu. Ağlama Anne izleyenleri yine ekranlara kilitledi. Dizinin yeni bölümünü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler Ağlama Anne'nin 3. bölümünü takvim.com.tr'den izleyebilirsiniz. İşte Ağlama Anne 3. bölüm tamamı
Alev, kızını Çetin'den koruyabilecek mi?

Alev, kızını alıp gitmek üzereyken Adnan hayallerine engel olmuştur. Damla ise hem Alev tarafından hem Adnan tarafından baskı altındadır. Alev'in hırsını Damla'dan çıkarması, Adnan'ın giderek Zeynep'e yaklaşması Damla'da ayakta kalacak güç bırakmamıştır. Diğer taraftan Alev'in gitmediğini öğrenen Çetin ise mahalleye kadar gelmiştir. Kızına zarar gelmesini istemeyen Alev, tekrar hapishaneye girecek kadar gözünü karartır. Ancak Damla'nın vicdanı buna müsaade etmeyecektir!

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.