Erman Toroğlu'ndan bomba açıklama! Nihat Özdemir'den Ali Koç için flaş sözler: Bıktım artık...

Erman Toroğlu'ndan bomba açıklama! Nihat Özdemir'den Ali Koç için flaş sözler: Bıktım artık...

21.02.2020 00:54

Hıncal Uluç ve Erman Toroğlu'nun spor gündeminin öne çıkan başlıklarını ele aldığı 'Kale Arkası' programında değerlendirdi. A Spor yorumcusu Erman Toroğlu, Kale Arkası programında Fenerbahçe'nin gündemine dair bomba bir açıklamada bulundu. Toroğlu "Nihat Özdemir, Ali Koç için 'bıktım artık bir insan günde 5 kere arar mı' diyor" ifadelerini kullandı.


kalan karakter 1000

ilker kırdar ilker kırdar

yahu bu yalı çocuğu kimleri bıktırmadıki şımarık çocuklar gibi ağlayıp duruyor hep inşallah galatasaray bunları sahalarında yenerde daha fazla ağlar bizde gülmekten keyif alırız

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 21.02.2020 09:38

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.