Annesinin ölüm haberini canlı yayında aldı!

Annesinin ölüm haberini canlı yayında aldı!
17.05.2018 00:00


"Eşimi annem yerine koydum, inşallah annem hayattadır. 55 yıldır anne kokusuna muhtacım" dedi ve canlı yayında annesinin öldüğünü öğrendi."Kaynak: 55 yıldır aradığı annesinin öldüğünü canlı yayında öğrendi.

Faruk Yağımlıoğlu hiç görmediği annesini bulmak için Esra Erol'a başvurdu. 55 yıldır annesini arayan Yağımlıoğlu gözyaşları içinde yaşadıklarını anlattı.

Faruk Bey: " 7 yaşıma kadar beni babaannem büyüttü. O ölünce benim hayatım bitti. Babam beni hep dövüyordu. Annesi olmayanın babası da olmuyor. 20 yaşıma kadar ezildim keşke beni babam annemden ayırmasaydı." Dedi. Annesinin hayatta olduğunu duymak isteyen Faruk Bey, "inşallah annem hayattadır. 55 yıldır anne kokusuna muhtacım, çoğu zaman çocuk gibi ağlıyorum" dedi.

ANNESİNİN ÖLDÜĞÜNÜ ESRA EROL'DA ÖĞRENDİ

Esra Erol: Hayatta olmasını çok isterdik Başarılı sunucu annesi Adile Özler'in fotoğrafını gösterdiğinde, Faruk Bey yine felek gülmedi dedi ve fotoğrafı öperek gözyaşlarına boğuldu. İlk defa annesinin fotoğrafını Esra Erol'da gören Faruk Yağımlıoğlu akrabalarını stüdyoya davet edeceğini söyledi.