Kimse Bilmez 6. bölümde Duygu, Pilot'a yakın ilgi gösteriyor

17.07.2019 00:29

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kimse Bilmez yeni bölümüyle bu akşam izleyici karşısına çıktı. Yeni bölümde Pilot'un hapse girmesinden kendini sorumlu tutan Duygu, Pilot'a yakın ilgi gösteriyor. Kimse Bilmez 6. bölüm izle seçeneği takvim.com.tr'de.


KİMSE BİLMEZ 6. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Sevda, babasının Ali'nin oğlunu öldürdüğü gerçeğiyle ne yapacağını bilemez. Sonunda çareyi sürpriz bir karar almakta bulur.

ALİ ÇARESİZ KALIYOR

Ali'yse, Sevda'nın sakladığı şeyin ne olduğunu öğrenememenin çaresizliğini yaşamaktadır.

DUYGU, PİLOT'A İLGİ GÖSTERİYOR

Öte yandan Pilot'un hapse girmesinden kendini sorumlu tutan Duygu, Pilot'a yakın ilgi gösterir.

PİLOT GERÇEKLERİ ÖĞRECEK Mİ?

Pilot'un hapishanede Erniko'nun eski adamından Ali'yle ilgili öğrendiği gerçekler, iki kardeşi geri dönülemeyecek bir yola sokacaktır.

SEVDA İŞİNE ODAKLANIYOR

Sevda'ysa, Uygar'ın çalıştığı ajansı satın aldığından habersiz sadece işine odaklanmıştır. Ali, Sevda'nın ailesine Sinan'ın vurulmasıyla ilgili olmadığını kanıtlamaya çalışırken, Sevda'yı Uygar'ın yanında görünce yıkılır.

kalan karakter 1000

recep recep

yahu şu sevda denen kızı cıkarın artık dızının senaryosun saten kötu kız hıc rol yabamıyor daha da beter etkılıyo dızıyı

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır48
cevapla 17.07.2019 23:28

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.