Kimse Bilmez 12. bölümde Ali ve Pilot büyük tuzaktan kurtuluyor!

Kimse Bilmez 12. bölümde Ali ve Pilot büyük tuzaktan kurtuluyor!

04.09.2019 00:18

Her hafta salı günü saat 20.00'de yayınlanan Kimse Bilmez dizisinin yeni bölümünde heyecan doruktaydı. Yeni bölümde Vedat'ın beklenmedik hamlesi, Pilot ve Vedat'ın kaçak duruma düşmesine neden oluyor. Özellikle Ali ve Sevda'nın ayrılıp ayrılmayacağı merak ediliyor. Kimse Bilmez 12. bölüm izle seçeneği takvim.com.tr'de.


KİMSE BİLMEZ 12. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Ali ve Pilot, Ali'nin zekası sayesinde Takacı'nın tuzağından kurtulur. Ama Vedat'ın beklenmedik hamlesi, Pilot ve Vedat'ın kaçak duruma düşmesine neden olur.

PİLOT, DUYGU İLE GÖRÜŞÜYOR

Pilot, bir yandan polisten kaçarken bir yandan Duygu'yla görüşmeye devam eder. Pilot durumunu Duygu'dan saklamayı başarabilecek mi?

ALİ VE SEVDA NE YAPACAK?

Öte yandan Ali ve Sevda sahte evlilikleri sayesinde birbirlerine yaklaşırken, Uygar onları ayırmak için korkunç bir plan kurar. Ali ve Sevda, Uygar'ın planı karşısında ne yapacak?

kalan karakter 1000

pilot-duygu pilot-duygu

en çok da bu diziyi pilot ve duygu için izliyorum ilk defa da bir dizi için yorum yapıyorum ya kavuşmasın onlar kavuşunca böyle güzel tadı vermiyorlar hepsi klişe zaten :)

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 09.09.2019 17:18

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.