Huzur Sokağı 36. bölüm

Huzur Sokağı 36. bölüm

25.05.2013 00:00

Evlilik Çok Yakında…


Bilal'e kurulan komplo başarısız olmuştur. Ancak tehlike hala devam etmektedir. Galip ve Bilal, Kerim'i öldüren silahı taksiye kimin koyduğunu hala öğrenememişlerdir. Ancak olaylar çorap söküğü gibi çözülecektir. Bu arada Saadet, Feyza'nın Bilal'in evinde kalmasından hiç hoşlanmamıştır ve onu zor durumda bırakmak için elinden geleni ardına koymaz. Feyza ise Selim'in gerçek yüzünü artık görmüştür. Yine de Selim, onun peşini bırakmaz. Bilal ve Feyza'yı ayırmak için şimdi yeni bir planı daha vardır. Ve bu sefer hiç beklenmedik birinden yardım isteyecektir.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.