Kılıçdaroğlu bir kez daha kendini yalanladı

Kılıçdaroğlu bir kez daha kendini yalanladı

23.02.2015 00:00

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, kendisini tekzip eden açıklamalarına bir yenisini daha ekledi. Suriye’deki Süleyman Şah Türbesi ve Saygı Karakolu’nun tahliye edildiği Şah Fırat operasyonundan sonra, “neden askeri geri çektiniz, teröristlere dersini verseydiniz. Bu utanç Türkiye'ye fazla” açıklaması yapan Kılıçdaroğlu 2014 Mart ayında ise tam tersi açıklamalar yapmıştı. Yerel seçimlere öncesi STV’ye konuşan Kılıçdaroğlu, Süleyman Şah Türbesi'ne operasyon düzenleyerek Türkiye'nin savaşa sokulmak istendiğini belirterek, “Ortadoğu bataklığına Türkiye’nin girmeye hakkı da yoktur, yetkisi de yoktur” demişti. Kılıçdaroğlu, Musul’da konsolosluk çalışanlarımızın rehin alınmasının ardından da “neden orası zamanında boşaltılmadı” sözleri ile isyan etmişti.


kalan karakter 1000

tuncay72 tuncay72 // İSTANBUL

birakin bu saklabani ya.herif ne yapacagini ne edecegini
sasirmis durumda.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 23.02.2015 22:40

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.